Consultancy

Onze consultants zijn snelle denkers met een scherp luisterend oor: jouw partner in complexe maatschappelijke en organisatievraagstukken.

Communicatie

Vakkundig geplande campagnes en projectcommunicatie op basis van een veelzijdige mediamix, met gevoel voor boodschap en doelgroep.

Creatie

Veelzijdige teams van goed op elkaar ingespeelde, creatieve professionals leveren meeslepende producties die verrassen, boeien en helderheid brengen.
Wat we doen

Ons team bestaat uit verschillende specialisten.

Maak kennis met onze impactmakers!
Bekijk de cases waaraan zij gewerkt hebben of bekijk onze vacatures.

Peter Kasbergen
Algemeen Directeur
peter@public-cinema.com
+31 (0)6 285 089 48
LinkedIn
Ruben Köster
Operationeel Directeur | Creatief strateeg
ruben@public-cinema.com
+31 (0)6 470 922 11
LinkedIn
Thijs Kasbergen
Creatief Directeur
thijs@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Nicolien Schermer
Visual Consultant | Graphic Recorder
nicolien@public-cinema.com
+31 (0)6 487 703 76
LinkedIn
Iris Oversier
Visual Consultant | Projectmanager
iris@public-cinema.com
+31 (0)6 825 857 03
LinkedIn
Gerline den Hartog
Art Director
gerline@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Daphne Koekkoek
Office Manager
daphne@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Demylee Hoogendijk
Assistent Controller
demylee@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Dennis Molema
Allround marketeer
dennis@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Charlotte Soedjak
Social Designer
charlotte@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Damian Förster
Jr. Grafisch Vormgever
damian@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Kim Noten
Creative Producer
kimnoten@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Nanda Borst
Teamleider Design
nanda@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Kevin Verbeek
Animator
kevin@public-cinema.com
0207008231
Elien Hagedoorn
Chantal Wijkmans
Video Editor
chantal@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Anita van der Meulen
Visual Consultant | Projectmanager
anita@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Sanne Prins
Projectmanager
sanne@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Marije Dudink
Animator | Illustrator
marije@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Judith de Haan
Ontwerper | Infographic Designer
judithdehaan@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Joris Hendrikse
Creative Producer
jorishendrikse@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Kevin Janssen
Teamleider Video | Creative Producer
Kevinjanssen@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Jilles van Kleef
Leah Sands
Jonathan Bleeker
Cameraman | Editor
jonathan@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Zandri Zomerdijk
Jr. Grafisch Vormgever
zandri@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn

Public Cinema is gevestigd in De Vlugt in Amsterdam. De Vlugt is een voormalige middelbare school. Tegenwoordig is het een broedplaats voor kunstenaars en creatieve ondernemers.

Vacatures

Ons team is hard groeiende. En daarom zijn wij op zoek naar specialisten.

Vanuit onze analytische achtergrond begrijpen we jouw organisatie-vraagstuk haarfijn. En vanuit onze creatieve kracht bedenken we samen de perfecte oplossingen. Strategisch, innovatief en gericht op impact.

Business Developer Team Video
32-40u
Animator & Illustrator
32-40u
Teamleider Consultancy
32-40u
Senior Consultant / Business Developer
32-40u
Producer (vanaf juni 2024)
32-40u
Medior Consultant / Social Designer
32-40u

We leven in een wereld vol complexe vraagstukken en levensgrote uitdagingen. Dat vraagt om nieuwe invalshoeken, methoden en oplossingen voor complexe vraagstukken. 

Die bieden wij met originele combinaties van analyse, creativiteit, communicatie, ontwerp en verbeelding. 



Meer over ons
Locatie
Burgemeester de Vlugtlaan 125,1063 BJ, Amsterdam
Contact
info@public-cinema.com
+31 (0)20 700 82 31
Volg ons